Najnowsza gra Capcomu trafi na premierę do Xbox Game Pass. Przetestuj jej demo już teraz

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess

Od dawna wiemy już, że Kunitsu-Gami: Path of the Goddess trafi do Xbox Game Pass. Nim to jednak nastąpi, gracze mogą przetestować demo produkcji. Te jest dostępne od dzisiaj.

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess – demo już dostępne

Kunitsu-Gami: Path of the Goddess to zupełnie nowe IP od Capcomu. Gra zapowiada się ciekawie i łączy w sobie typowego akcyjniaka z mechanikami znanymi z gier strategicznych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra zadebiutuje już 19 lipca i będzie dostępna na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i PS4 oraz PS5. Od początku znajdzie się również w bibliotece Xbox Game Pass.

Do premiery jednak jeszcze trochę czasu. Niemniej demo gry jest już od dziś dostępne do pobrania na wszystkich powyższych platformach.

Fani mają więc sporo czasu na zapoznanie się z Kunitsu-Gami: Path of the Goddess. Zdecydowanie warto sprawdzić ten tytuł, bo to przecież dzieło Capcomu – firmy, która nie zawodzi.

Źródło: Capcom

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.