Nowa szkoła w Wiedźminie 3: Dziki Gon? Kwadratowy gołąb nową maskotką graczy

Kwadratowy gołąb wiedźmin 3 dziki gon

Fani na Reddicie odnaleźli drobną wpadkę w next-genowym Wiedźminie 3. Jest nią kanciasty gołąb, który został nową maskotką graczy, zbierając 8 tysięcy polubień w zaledwie kilka dni. Do zabawy dołączył też CD Projekt Red.

Nowa szkoła kwadratowego gołębia w grze Wiedźmin 3

Kwadratowy gołąb Wiedźmin 3
Kwadratowy gołąb w Wiedźmin 3: Dziki Gon

Na Reddicie użytkownik ben0074 postanowił podzielić się ciekawym znaleziskiem w next-genowej wersji gry Wiedźmin 3. Jest to kanciasty gołąb z opisem „Ta grafika nowej generacji naprawdę zapiera dech w piersiach!„. Wpis zebrał 8 tysięcy polubień. Gołąb dostał na imię Kevin i został nowym awatarem społeczności.

This better the main school in the game or we aint playing 😤

— Invictus (@Invictus_D6) March 29, 2023

This better the main school in the game or we aint playing 😤

— Invictus (@Invictus_D6) March 29, 2023

Do zabawy postanowili dołączyć deweloperzy z CD Projekt Red, udostępniając grafikę z medalionem, która przedstawia zabawnego ptaka. Studio ogłosiło nową Szkołę Kwadratowego Gołębia – „Lepiej, żeby była to główna szkoła w grze, albo nie będziemy grać” – możemy przeczytać w komentarzach.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Trzeba przyznać, że geometryczny gołąb wygląda komicznie na tle przepięknych budynków na next-genowej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Udało Wam się kiedykolwiek znaleźć w grach podobne „cuda”? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.