Microsoft Flight Simulator zaprasza na wycieczkę po Las Vegas. Miasto zostało dodane do gry

Microsoft Flight Simulator Las Vegas

Micorsoft Flight Simulator to produkcja, która odniosła całkiem spory sukces. Nic więc dziwnego, że do gry cały czas trafia nowa zawartość. Tym razem twórcy wzięli na tapet słynne „miasto grzechu”, które to zostało dopieszczone w najnowszej aktualizacji do popularnego symulatora latania.

Las Vegas szczegółowo odwzorowane w Microsoft Flight Simulator

Zwiastun Microsoft Flight Simulator przedstawiający Las Vegas

Szczegółowo odwzorowane Las Vegas, oraz jego okolice trafią do Microsoft Flight Simulator w aktualizacji nazwanej City Update 08. Z tej okazji twórcy opublikowali zwiastun, który przedstawia malownicze okolice słynnego miasta w USA. Update jest już dostępny do pobrania, zatem każdy zainteresowany może już sprawdzić, jak prezentują się nowe okolice.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Microsoft Flight Simulator to produkcja, która oddaje w ręce graczy całą kulę ziemską. Jednakże większość miejscówek wymodelowana jest automatycznie na podstawie ogólnodostępnych map. Oznacza to, że przeważnie owe miejsca są niewyraźne lub ubogie w detale. Twórcy jednakże cały czas starają się usprawniać swoje dzieło, właśnie poprzez dopieszczanie kolejnych miejscówek na mapie świata.

A Wy gracie w Microsoft Flight SImulator? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.