Lawn Mowing Simulator za darmo w Epic Games Store

Lawn Mowing Simulator

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowe darmowe gry na PC w Epic Games Store. Dzisiaj firma zdecydowała się zaoferować całkiem ciepło przyjęte Lawn Mowing Simulator. Co prawda jest to dość nietypowa produkcja, ale mimo wszystko warto ją odebrać, a nuż kiedyś zdecydujemy się skrócić kilka wirtualnych trawników.

REKLAMA

Lawn Mowing Simulator za darmo. Epic Games Store z kolejnym gratisem

Zwiastun Lawn Mowing Simulator

Jak sama nazwa wskazuje, Lawn Mowing Simulator to nic innego jak symulator koszenia trawnika. Gra naturalnie nie oferuje żadnej fabuły, ale jest miłym sposobem na odstresowanie się po ciężkim dniu. Mimo że koszenie wirtualnych trawników nie brzmi zbyt fascynująco, to rozgrywka jest tu naprawdę przyjemna.

Jak już ustaliliśmy, Lawn Mowing Simulator można obecnie pobrać za darmo z Epic Games Store. Gra pozostaje dostępna bezpłatnie do najbliższego czwartku, czyli 4 sierpnia.

Następną darmową grą w Epic Games Store będzie Unrailed!. Pobierzemy ją od 4 sierpnia od godziny 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!