Layers of Fear 3 oficjalnie! Bloober Team ponownie wyciąga rękę do fanów horrorów

Layers of Fears 3

Od pewnego czasu w sieci unosiły się plotki, jakoby Layers of Fear 3 powstawał w studiu Bloober Team. Podczas Summer Game Fest 2022 doniesienia się potwierdziły, ponieważ polska ekipa przedstawiła pierwszy materiał z gry.

Layers of Fear 3 tworzone przez Bloober Team

Layers of Fears trailer

Layers of Fear 3 (technicznie po prostu Layers of Fears) jest tworzone na silniku graficznym Unreal Engine 5, co pozwoli twórcom zapewnić odpowiednią jakość – nie tylko pod względem oprawy wizualnej, ale również bardziej angażujących mechanikach. Po zwiastunie widać, że deweloperzy stawiają na to, czym wyróżniała się marka: spróbują przestraszyć nas na każdym kroku stawianym w zamkniętych, korytarzowych lokacjach.

Tytuł pojawi się na rynku w 2023 roku, więc można założyć, że w nadchodzących miesiącach rozpocznie się konkretna promocja gry. Co najważniejsze: Bloober Team omija szerokim łukiem PS4 i Xbox One, bowiem Layers of Fears pojawi się tylko na obecnej generacji (PS5 i Xbox Series X|S) oraz PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z