Darmowy dodatek do Layers of Fear jest już dostępny! DLC pozwoli wcielić się w reżysera filmów grozy

Layers of Fear The Final Prologue

Wydane kilka miesięcy temu Layers of Fear to odświeżona wersja dwóch pierwszych części cyklu. Oprócz unowocześnienia mechaniki oraz oprawy graficznej, polskie studio Bloober Team postanowiło dokonać pewnych zmian w warstwie fabularnej, aby przedstawiona opowieść była bardziej spójna. W debiutującym dziś dodatku The Final Prologue gracze pokierują losami zupełnie nowej postaci.

Layers of Fear: The Final Prologue – polski horror doczekał się darmowego DLC. Zwiastun przybliża fabułę dodatku

Premierowy zwiastun Layers of Fear: The Final Prologue

Bloober Team istnieje już 15 lat. Z okazji urodzin krakowskie studio postanowiło podziękować graczom za wspólną, wieloletnią przygodę. Udostępnione dziś darmowe DLC do Layers of Fear zaoferuje zupełnie nową, nieznaną wcześniej historię.

Fabuła dodatku koncentruje się na postaci reżysera horrorów, którego zadaniem jest dokończenie powstającego na zlecenie Hollywood filmu grozy. Gracze, wcielając się w najważniejszą osobę na planie zdjęciowym, będą musieli odkryć mroczne sekrety stojące za budzącą niepokój produkcją. Nie zabraknie także zmagań z osobistymi problemami głównego bohatera.

Przeczytaj także: Ranking telewizorów 50 cali

Dodatek The Final Prologue jest już dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy podstawowej edycji Layers of Fear na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Aby uruchomić DLC, należy wybrać odpowiedni rozdział z poziomu menu gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.