Layers of Fear udowodni moc Unreal Engine 5? Nowy pokaz technologiczny gry

Layers of Fear

Layers of Fear to jeden z kilku projektów, które równocześnie rozwija Bloober Team. Gra powstaje na silniku Unreal Engine 5, co daje nadzieję na niezapomniane efekty wizualne. Z tego właśnie powodu twórcy pochwalili się nowym filmem, na którym dokładnie opisują technologię zastosowaną w swojej nowej produkcji.

Pokaz technologiczny Layers of Fear

Pokaz technologiczny Layers of Fear na Unreal Engine 5

Layers of Fear to reboot dobrze przyjętej przez graczy serii horrorów od naszych rodaków z Bloober Team. Powstająca na Unreal Engine 5 gra może zapewnić fanom gatunku nowe doświadczenia za sprawą technologii, której wdrożenie stało się dostępne właśnie za sprawą nowej wersji silnika Epica.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W powyższym materiale możemy więc zaobserwować przynajmniej niektóre usprawnienia oraz efekty, które trafią do tytułu. Jednym z najważniejszych z nich, zwłaszcza w przypadku horrorów, jest oczywiście gra światłem. O jej sprawne działanie zadba Lumen, czyli nowy system tworzenia w pełni dynamicznego oświetlenia.

Nie mogło też naturalnie zabraknąć wspomnienia o Ray Tracingu. Twórcy opisują, że technologia ta umożliwia im osiągnąć nowy poziom realizmu krytycznego dla budowy przerażającej atmosfery.

Zobacz też: Najlepsze gry z crossplayem

Z całą pewnością możemy więc być pewni, że „Blooberzy” postarają się w Layers of Fear o jak najlepsze efekty wizualne. Efekty ich pracy ocenimy już wkrótce, bo premiera tego tytułu jest planowana na czerwiec 2023 roku. Gra zostanie wydana na PC, PS5 i Xboxy Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2476 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.