Ścigałka dla fanów LEGO i jeszcze jedna gra za darmo przez weekend. Nowa oferta Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days

Pierwszy weekend kwietnia zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. W ciągu kilku najbliższych dni posiadacze konsol Xbox z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Core lub Xbox Game Pass Ultimate będą mieli okazję przetestować dwie produkcje. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze sprawdzą takie tytuły jak LEGO 2K Drive oraz The Elder Scrolls Online.

LEGO 2K Drive i The Elder Scrolls Online za darmo w ramach Xbox Free Play Days (4-7 kwietnia)

LEGO 2K Drive – zwiastun

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość przetestowania kilku wybranych produkcji i nie inaczej jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Game Pass Core oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 7 kwietnia, czyli do najbliższej niedzieli.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Sprawdzicie w ten weekend moc pojazdów zbudowanych z klocków LEGO? A może wspólnie ze znajomymi zagracie w The Elder Scrolls Online? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: TrueAchievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.