Nowa ścigałka dla fanów LEGO i dwie inne gry za darmo przez weekend! Oferta Xbox Free Play Days ujawniona

Xbox Free Play Days

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft postanowił przedstawić nową ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w ten weekend posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję przetestować trzy gry, w tym jedną dość świeżą produkcję. Zgodnie z przekazanymi informacjami w najbliższych dniach gracze sprawdzą bowiem takie tytuły jak Dead by Daylight, LEGO 2K Drive oraz Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

Dead by Daylight, LEGO 2K Drive i Tom Clancy’s Rainbow Six Siege za darmo w ramach Xbox Free Play Days (31 sierpnia – 3 września)

LEGO 2K Drive – zwiastun premierowy

Niemal w każdy weekend abonenci Microsoftu mają szansę przetestować kilka wybranych produkcji i podobnie jest również tym razem. Subskrybenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą cieszyć się wspomnianymi wyżej grami za darmo do 3 września, czyli do najbliższej niedzieli.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do The Last of Us

Kup Xbox Series S

Podoba Wam się najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Sprawdzicie w ten weekend LEGO 2K Drive? A może spróbujecie swoich sił w Dead by Daylight? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.