LEGO Fallout faktycznie powstał. Zadebiutowała grywalna wersja fanowskiego projektu

LEGO Fallout

Marzenia fanów Fallouta wreszcie się spełniły. Deweloper i fan znanej serii Bethesdy, ThrillDaWill, z okazji 25-lecia gry postanowił sprawić całej społeczności niemały prezent. Światło dzienne ujrzała właśnie grywalna, fanowska wersja LEGO Fallout.

LEGO Fallout działa i wygląda zaskakująco dobrze

Gameplay z LEGO Fallout

Oczekiwania względem fanowskich projektów nigdy nie są na poziomie gier studiów zatrudniających setki deweloperów. Okazjonalnie graczy zaskakują jednak różne ambitne, dopracowane projekty i LEGO Fallout wygląda na jeden z nich. Powyżej znajduje się krótki fragment gameplayu z wczesnej wersji projektu ThrillDaWill. Już na tym etapie produkcji można walczyć z innymi NPC, eksplorować zbudowaną z klocków mapę, a gra jest nawet wyposażona w kreator postaci.

Przeczytaj też: Stare gry na komputer i konsole

Dla fanów Fallouta będzie to doskonały sposób na zabicie czasu w oczekiwaniu na nadchodzące produkcje Bethesdy – The Elder Scrolls 6 czy Starfield. LEGO Fallout wygląda naprawdę ładnie, a grę można pobrać ze strony internetowej ambitnego dewelopera. Nic tylko czekać, aż dostaniemy pełnoprawną produkcję konkurującą z Gwiezdnymi Wojnami czy Indiana Jones.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.