Nowe LEGO Harry Potter nadchodzi? TT Games może szykować niespodziankę dla fanów młodego czarodzieja

LEGO Harry Potter: Lata 5-7

W sieci pojawiły się doniesienia, które powinny zainteresować wszystkich fanów marki Harry Potter oraz klocków LEGO. Wygląda na to, że TT Games po udanej premierze LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zamierza dostarczyć na rynek również nową produkcję skierowaną do miłośników przygód młodego czarodzieja. Niewykluczone, że gra zostanie zapowiedziana już w tym miesiącu.

LEGO Harry Potter powróci? Nowe doniesienia o kolejnym projekcie TT Games

LEGO Harry Potter Collection – zwiastun premierowy

Redakcja VGC miała otrzymać zdjęcie usuniętego już postu opublikowanego na profilu Warner Bros South Africa na portalu społecznościowym Instagram. Serwis informuje, że obrazek przedstawiał Harry’ego Pottera pod postacią figurki LEGO z datą „25.08.2023”, a także logo TT Games, które rozwija produkcje z serii LEGO.

VGC uważa, że może to być pierwsze potwierdzenie krążących od dłuższego czasu plotek, według których Harry Potter ma doczekać się gry na wzór wspomnianego na początku wiadomości LEGO Star Wars: The Skywalker Saga. Istnieje prawdopodobieństwo, że nowa produkcja skierowana do fanów Harry’ego Pottera i miłośników duńskich klocków zostanie zaprezentowana na targach gamescom 2023.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Kup LEGO Harry Potter Collection

Na koniec warto przypomnieć, że w 2010 i 2011 roku na rynku zadebiutowały dwie gry z serii LEGO Harry Potter, czyli LEGO Harry Potter: Lata 1-4 oraz LEGO Harry Potter: Lata 5-7. Wspomniane produkcje doczekały się odświeżonego wydania zatytułowanego LEGO Harry Potter Collection, które dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.