LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zmierza do Xbox Game Pass! Zagramy już na dniach

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Potwierdziły się ostatnie plotki, a Microsoft ogłosił prawdziwą bombę. Już na dniach do usługi Xbox Game Pass zawita LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, czyli najnowsza odsłona cenionej serii w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nic, tylko się cieszyć!

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga z datą premiery w Xbox Game Pass

Zwiastun LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Stało się! Microsoft poinformował, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zadebiutuje w bibliotece Xbox Game Pass już 6 grudnia 2022 roku. W ramach abonamentu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

Przeczytaj też: Gry na telefon

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga to najnowsza odsłona serii, która ukazała się na rynku w kwietniu 2022 roku i zebrała naprawdę dobre oceny. Podczas zabawy odegramy wiele scen z filmowej sagi, ale w nieco bardziej humorystycznym wydaniu. Będzie grane, czy to nie Wasze klimaty? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!