Data Letniej wyprzedaży Steam 2022 ujawniona

Steam

Letnia wyprzedaż Steam 2022 zbliża się wielkimi krokami. Valve oficjalnie zdradziło, kiedy rozpocznie się swoiste święto dla graczy, którzy poszukują nowych gier w dobrych cenach. Długo już nie poczekamy — można szykować portfele, bo Steam Summer Sale 2022 jest coraz bliżej!

Kiedy Letnia wyprzedaż Steam 2022? Znamy datę tegorocznego Summer Sale

Steam
Steam

Letnia wyprzedaż Steam 2022 rozpocznie się 23 czerwca i potrwa do 7 lipca, czyli całe 14 dni. Każdego dnia będą startowały nowe promocje, ale na ten moment nie wiadomo, jakie gry zostaną przecenione. Możemy się jednak spodziewać, że Valve zadba o naprawdę ciekawe promocje na tytuły z różnych gatunków.

Na Steam Summer Sale 2022 się jednak nie skończy, bo na najbliższy czas Valve zaplanowało jeszcze dwie inne wyprzedaże.

  1. Racing Fest w dniach 23-30 maja
  2. Steam Next Fest w dniach 13-30 czerwca

Przeczytaj też: Najlepsze gry na stary komputer

Powyższe oferty można traktować jako przystawkę pod gwóźdź programu, czyli Letnią wyprzedaż Steam 2022. Skoro data rozpoczęcia wydarzenia jest już znana, to graczom żądnym promocji nie pozostaje nic innego, jak zapisać sobie ten termin w kalendarzu. Polujecie na jakieś gry w szczególności? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z