Lies of P wkrótce doczeka się aktualizacji. Twórcy mówią też o nowej zawartości

Lies of P

Dla wielu Lies of P dosyć niespodziewanie stało się hitem. Gra zebrała świetne recenzje i co ważniejsze zdołała zdobyć uznanie graczy. Nic więc dziwnego, że jej twórcy zapowiedzieli nową aktualizację oraz dodatkową zawartość, która będzie dodawana według zaplanowanej mapy drogowej.

Lies of P – wkrótce aktualizacja oraz mapa drogowa nowej zawartości

Zwiastun Lies of P

Już wcześniej doszły nas słuchy, że Lies of P – pomimo udanej premiery – boryka się z kilkoma problemami. Twórcy gry zaadresowali więc tę sytuację w najnowszym komunikacie.

Otrzymaliśmy wiele opinii i zgłoszeń błędów od naszych graczy i ciężko pracujemy, aby zająć się nimi w aktualizacji.

Jako gracze rozumiemy, jak frustrujące może być to, że gra nie działa tak, jak powinna. Zapewniamy, że przygotowujemy aktualizację, która rozwiąże te problemy przy jednoczesnym zachowaniu stabilności.

Co więcej, obiecujemy podzielić się dodatkowymi szczegółami na temat nadchodzącej aktualizacji już wkrótce, gdy tylko zostaną one sfinalizowane.

Choi Ji Won, reżyser Lies of P

Co ciekawe, deweloperzy Neowiz Games poruszyli również kwestię dodatkowej zawartości. W krótkiej wiadomości przekazano nam, że mapa drogowa dla nowości w grze zostanie udostępniona publicznie, gdy tylko będzie gotowa.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 7000 zł

Nie zdradzono jednak, czy w planach jest pełnoprawne DLC, czy może jednak wyłącznie szereg mniejszych dodatków w postaci broni lub strojów. Nie pozostaje więc nic innego niż tylko czekać na kolejne ogłoszenia, bo Lies of P zdecydowanie ma w sobie duży potencjał, który nadal można rozwijać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.