Preload Lies of P już dostępny na Xboxach i PC! Na szczęście gra nie zajmie zbyt dużo miejsca

Lies of P

Wrzesień pod względem nadchodzących premier zapowiada się w tym roku wyjątkowo obficie. Poza oczekiwanym przez wielu Starfieldem, do sprzedaży trafi jeszcze jedna i nie mniej ciekawa pozycja, która dla fanów gatunku soulslike jawi się jako swoisty „must play”. Mowa oczywiście o Lies of P od studia Neowizz, które w ostatnim czasie doczekało się wielu nowych szczegółów. Produkcja ta doczekała się wreszcie opcji preloadu, a co za tym idzie — poznaliśmy jej dokładny rozmiar.

Lies of P z preloadem na Xboxach oraz PC. Gra nie wystraszy swoim rozmiarem

Lies of P – trailer

Dzięki opcji preloadu, od dzisiaj wszyscy zainteresowani ograniem Lies of P mogą zawczasu ściągnąć tę produkcję na Xboxy One, Xboxy Series X|S oraz PC. Dzięki temu wszyscy zainteresowani nietypowym przedstawieniem przygody Pinokia będą mogli w dniu premiery od razu rozpocząć zabawę i nie czekać na pobranie i zainstalowanie całej gry.

W związku z tym dowiedzieliśmy się wreszcie ile nadchodzący tytuł od studia Neowiz zajmie miejsca na naszych dyskach. Okazuje się, że nie będzie to zbyt dużo danych, bo około 36 GB, to zaś oznacza, że dla większości wielkie czyszczenie konsoli lub komputera nie jest konieczne.

Jednocześnie trzeba zauważyć, że taki rozmiar może dziwić, zwłaszcza w obliczu ostatniego wywiadu z twórcami, w którym zdradzili, że Lies of P będzie można zakończyć na trzy różne sposoby. Dodatkowo jedno przejście tego tytułu ma nie wystarczyć do pełnego poznania historii przygotowanej przez studio Neowizz.

Przeczytaj też: Ranking procesorów

Kup Lies Of P

Lies of P oficjalnie zadebiutuje 19 września 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Od samego początku tytuł ten dostępny będzie w ramach biblioteki Xbox Game Pass. Posiadacze „blaszaków” mogą także pokusić się o preorder gry, który dzięki promocji dostępny jest o 96 zł taniej, niż regularnie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.