Life is Strange 2 zmierza na Nintendo Switch! Znamy datę wydania gry

Life is Strange

Wczoraj ogłoszono, że kolejna ciekawa gra doczeka się swojego portu na Nintendo Switch. Tym razem jest to Life is Strange 2, które pierwotnie wydano w 2018 roku. Premiera edycji tytułu na „Pstryczka” zbliża się wielkimi krokami, bo został do niej wiele ponad tydzień.

Life is Strange 2 zadebiutuje na Nintendo Switch w lutym 2023 roku

Zwiastun zapowiadający Life is Strange 2 na Nintendo Switch

Zgodnie z wczorajszymi doniesieniami, epizodyczna gra przygodowa pojawi się w całości na Nintendo Switch już 2 lutego 2023 roku. Wydanie Life is Strange 2 na „Pstryczku” oznacza także, że konsola będzie posiadać w swoim portfolio już wszystkie gry z tej serii.

Warto przypomnieć, że Life is Strange 2 pierwotnie zostało wydane w 2018 roku na PC, PS4 i Xboxa One. Switch czekał więc na swoją edycję gry niecałe 5 lat.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Z całą pewnością jest to miła wiadomość dla posiadaczy najnowszej konsoli Nintendo. Life is Strange 2 zostało bowiem bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów, więc handheld Japończyków wzbogaci się o kolejny udany tytuł.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z