Lightning Returns: Final Fantasy XIII ląduje w Xbox Game Pass

Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Przedwczoraj Microsoft oficjalnie ujawnił listę gier, które trafią do Xbox Game Pass w pierwszej połowie marca. Tak się składa, że dzisiaj w abonamencie ląduje lubiane Lightning Returns: Final Fantasy XIII. Niejeden gracz z pewnością się ucieszy.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 98% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Lightning Returns: Final Fantasy XIII w Xbox Game Pass

Zwiastun Lightning Returns: Final Fantasy XIII

Lightning Returns: Final Fantasy XIII to udane zwieńczenie trylogii Final Fantasy XIII. Akcja gry rozgrywa się 1000 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części i 500 lat po wydarzeniach z drugiej odsłony. Główną bohaterką opowieści po raz kolejny jest tytułowa Lightning, która tym razem ma za zadanie… zapobiec końcu świata.


Gra Lightning Returns: Final Fantasy XIII jest już dostępna w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach usługi Microsoftu można ją uruchomić na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.