Lightyear Frontier trafi do Xbox Game Pass na premierę

Lightyear Frontier

Nie da się ukryć, że oferta Xbox Game Pass rośnie w naprawdę szybkim tempie. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że do usługi na premierę trafi Lightyear Frontier. Może i nie jest to przesadnie głośna produkcja, ale z pewnością zainteresuje niektórych graczy.

REKLAMA

Premiera Lightyear Frontier potwierdzona w Xbox Game Pass

Gameplay z Lightyear Frontier

Lightyear Frontier to dość unikalna produkcja, w której zasiądziemy za sterami mecha. Podczas zabawy będziemy eksplorować obcą planetę, zbierając surowce i tworząc swoją farmę. Połączenie nietypowe, ale interesujące.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Dokładna data premiery Lightyear Frontier nie została ujawniona, ale wiemy, że gra zostanie udostępniona we wczesnym dostępie już wiosną 2023 roku. Produkcja zadebiutuje na PC i konsolach Xbox Series X|S, a od pierwszego dnia na tych samych platformach będzie dostępna również w bibliotece Xbox Game Pass. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!