Like a Dragon 8 oficjalnie! To tak naprawdę Yakuza 8 od SEGI

Like a Dragon 8

Podczas wydarzenia RGG Summit, w trakcie którego były przedstawiane nowe historie, nad którymi pieczę sprawuje Ryu Ga Gotoku Studio, japoński wydawca ochylił się nad przyszłością serii Yakuza. Okazuje się, że Yakuza 8 będzie tak naprawdę nosić nazwę Like a Dragon 8, co ma oznaczać, iż SEGA porzuca tytuł Yakuza.

Yakuza 8 jako Like a Dragon 8

Like a Dragon 8 – trailer

Producent wykonawczy Like a Dragon 8 – Masayoshi Yokoyama – był gotowy przedstawić swojej społeczności krótki trailer zapowiadający ową produkcję. Podczas niego możemy przyjrzeć się dwom charakterom (Kiryu oraz Ichibana), które odegrają kluczową rolę w nadchodzącej historii. Historia skupi się na Kiryu, który na swoich barkach będzie nosił ciężar przeszłości i w dodatku zajmie się Ichibanem, któremu musi zapewnić odpowiednią przyszłość.

Przeczytaj też: Gry na telefon

Ryu Ga Gotoku Studio zapewnia, że Like a Dragon 8 to największa ich produkcja pod względem skali świata i funkcji, a obecnie znajduje się ona w fazie rozwoju. Na premierę – w wersji PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S – będziemy musieli poczekać przynajmniej do 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.