Like a Dragon 8 oficjalnie! To tak naprawdę Yakuza 8 od SEGI

Like a Dragon 8

Podczas wydarzenia RGG Summit, w trakcie którego były przedstawiane nowe historie, nad którymi pieczę sprawuje Ryu Ga Gotoku Studio, japoński wydawca ochylił się nad przyszłością serii Yakuza. Okazuje się, że Yakuza 8 będzie tak naprawdę nosić nazwę Like a Dragon 8, co ma oznaczać, iż SEGA porzuca tytuł Yakuza.

REKLAMA

Yakuza 8 jako Like a Dragon 8

Like a Dragon 8 – trailer

Producent wykonawczy Like a Dragon 8 – Masayoshi Yokoyama – był gotowy przedstawić swojej społeczności krótki trailer zapowiadający ową produkcję. Podczas niego możemy przyjrzeć się dwom charakterom (Kiryu oraz Ichibana), które odegrają kluczową rolę w nadchodzącej historii. Historia skupi się na Kiryu, który na swoich barkach będzie nosił ciężar przeszłości i w dodatku zajmie się Ichibanem, któremu musi zapewnić odpowiednią przyszłość.

Przeczytaj też: Gry na telefon

Ryu Ga Gotoku Studio zapewnia, że Like a Dragon 8 to największa ich produkcja pod względem skali świata i funkcji, a obecnie znajduje się ona w fazie rozwoju. Na premierę – w wersji PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S – będziemy musieli poczekać przynajmniej do 2024 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!