Niezrozumiała decyzja Segi. Za tryb NG+ w Like a Dragon: Infinite Wealth trzeba dopłacić… 60 zł

Like a Dragon Infinite Wealth

Like a Dragon: Infinite Wealth zadebiutuje już za kilka dni. Tymczasem Sega przygotowała fanom serii niemiłą niespodziankę. Okazało się bowiem, że będą oni musieli dodatkowo dopłacić za tryb Nowej Gry+.

Nowa Gra+ w Like a Dragon: Infinite Wealth tylko w edycjach Deluxe i Ultimate Edition

Zwiastun Like a Dragon: Infinite Wealth

Poza edycją standardową Like a Dragon: Infinite Wealth zostanie wydane także w dwóch innych. Są to kolejno edycje Deluxe oraz Ultimate.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Rzecz jasna każda z nich zawiera dodatkową zawartość. Należą do nich dodatkowe zadania czy ubrania dla postaci, ale też… tryb Nowej Gry+.

Okazuje się bowiem, że bazowa wersja gry go nie posiada. Tak wskazuje jej oficjalna strona internetowa, którą można znaleźć pod tym adresem.

Graczy chcących rozpocząć nową rozgrywkę z NG+ czeka więc niemiłe zaskoczenie. Aby to zrobić, muszą zapłacić przynajmniej 60 zł więcej.

Zaznaczmy, że Like A Dragon: Infinite Wealth – edycja standardowa kosztuje 299 zł. Z kolei cena edycji Deluxe wynosi 359 zł, Ultimate Edition to już natomiast wydatek rzędu 469 zł.

Byłoby zdecydowanie lepiej, gdyby Sega tak podstawowe funkcje zawarła w normalnym wydaniu swojej gry. Niestety niewiele wskazuje na to, aby wydawca zmienił swoją decyzję.

Przypomnijmy, że Like A Dragon: Infinite Wealth zadebiutuje już 25 stycznia na PC. Wersje gry na PS4, PS5, Xboxa One i Xboxy Series X|S ukażą się dzień później.

Źródło: PC Gamer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.