Gameplay z Like a Dragon: Ishin — spin-off serii Yakuza w dobrej formie

Like a Dragon Ishin

Fani serii Yakuza i nie tylko mogą rzucić okiem na bardzo ciekawy gameplay z gry Like a Dragon: Ishin. Pojedynki na miecze wyglądają w nim naprawdę zjawiskowo. Zapowiada się pozycja obowiązkowa dla miłośników takich klimatów rodem z Japonii!

Gameplay z Like a Dragon: Ishin

15-minutowy gameplay z Like a Dragon: Ishin

Like a Dragon: Ishin to swoisty spin-off serii Yakuza, który zabiera graczy do XIX wieku, gdzie w Japonii walczono na miecze (choć nie tylko), które dzierżyli sami samurajowie. Gra oryginalnie ukazała się w 2014 roku, lecz wydawca postanowił przeznaczyć ją jedynie na rynek japoński. Teraz gracze w Europie i innych miejscach na ziemi będą mogli zapoznać się z odświeżoną wersją tego ciekawego tytułu.

Zobacz też: Gry na PS2

Jak zwykle w grach związanych z serią Yakuza, pierwsze skrzypce odgrywać będzie bardzo interesująca historia wraz z angażującym systemem walki. Ten, jak zostało wspomniane, został oparty na broni białej i rewolwerach, a całość będzie bardzo zręcznościowa i ciekawa. Like a Dragon: Ishin pojawi się na rynku w lutym 2023 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.