Jeśli kupisz limitowany kontroler Starfield, to dostaniesz od Xboxa drobny upominek. Miły gest Microsoftu

Starfield Xbox kontroler limitowany

Preordery na limitowane kontrolery inspirowane Starfield ruszyły pełną parą, a pierwsi fani dostali je już w swoje ręce. Co więcej, do przesyłki dołączono nie tylko samego pada. A przynajmniej wirtualnie, bo osoby, które zakupiły kontroler, przekonały się o dodatkowym prezencie cyfrowym od Xboxa, który mu towarzyszy.

Dynamiczne tło dla konsoli Xbox jako prezent dla osób, które zakupiły limitowany kontroler Starfield

Kontrolery Starfield są dostępne m.in. w Media Expert czy w Microsoft Store. Pierwsi gracze mają je już w swoich rękach, a po ich sparowaniu z konsolami okazało się, że do sprzętu dołączono miły dodatek.

Okazało się bowiem, że do kontrolera dołączone jest darmowe dynamiczne tło. Odebrać je mogą naturalnie posiadacze Xboxów Series X|S, choć dla przypomnienia wspomnimy, że sam pad jest też naturalnie kompatybilny ze starszymi Xboxami One.

Cóż, co prawda nie jest to spory prezent, ale zawsze coś. Tym bardziej że Microsoft zapowiedział ostatnio wprowadzenie nowego typu menu, które pozwoli graczom na lepsze eksponowanie ich wyjątkowych teł.

Zobacz też: Komendy do Wiedźmin 3

Kup KontrolerXbox Starfield Limited Edition

Jeżeli chodzi natomiast o samo Starfield, gra zadebiutuje 6 września 2023 roku. W produkcję tę zagrają właściciele PC-tów i Xboxów Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.