12 limitowanych Xboxów Series S na Dzień Gwiezdnych Wojen. Każdego można wygrać

Limitowany Xbox Series S Dzień Gwiezdnych Wojen 2022

Dziś 4 maja, a więc Dzień Gwiezdnych Wojen. Microsoft dobrze zna tę datę, a ponadto ogłosił współpracę z LEGO i Lucasfilm. Jej owocem jest aż 12 limitowanych Xboxów Series S z postaciami ze znanej na całym świecie sagi. Najlepsze jest jednak to, że każdy model można wygrać.

REKLAMA

Limitowany Xbox Series S na Dzień Gwiezdnych Wojen

Xbox Series S Dzień Gwiezdnych Wojen 2022
12 limitowanych Xboxów Series S na Dzień Gwiezdnych Wojen

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen Microsoft wyprodukował 12 limitowanych Xboxów Series S. Każdy z nich zawiera wizerunek innej kultowej postaci ze wszystkich dziewięciu filmów Star Wars: The Skywalker Saga. Motywy zostały zainspirowane najnowszą grą LEGO Star Wars: The Skywalker Saga, którą można kupić tanio z naszym poradnikiem. Warto wspomnieć, że nie tylko konsole doczekały się specjalnego motywu — dołączone do nich kontrolery również zostały tematycznie dostosowane.

Przeczytaj też: Denerwujący błąd z aktualizacjami na Xbox Series X|S rozwiązany

Limitowane konsole nigdy nie trafią do sprzedaży, ale za to można je wygrać w konkursie. Aby wziąć w nim udział, trzeba zaobserwować oficjalne konto Xbox na Twitterze i podać dalej tweeta konkursowego, dopisując hasztagi #LEGOStarWarsXboxSweepstakes i #Maythe4h. Zwycięzcy zostaną wybrani 25 maja. Regulamin konkursu jest dostępny pod tym adresem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!