Little Nightmares 3 już powstaje? Bandai Namco szuka ludzi do pracy nad IP

Little Nightmares 2

Little Nightmares było jedną z największych niespodzianek ostatnich lat. Seria zdobyła uznanie graczy, więc naturalnie czekają oni na jej kolejne odsłony. Być może nastąpi to wcześniej, niż myślimy, bo Bandai Namco już szuka ludzi do pracy nad marką.

Bandai Namco szuka nowych pracowników do pracy nad Little Nightmares

Jak możemy zauważyć na powyższym obrazku, europejski oddział Bandai Namco szuka nowego stażysty. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że taka osoba miałaby pracować nad marką Little Nightmares.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Prawdopodobnie więc trwają już prace nad trzecią odsłoną serii. Nie można też jednak wykluczyć innej opcji, jaką byłaby poboczna gra osadzona w całym cyklu.

Zobacz też: Mikrofon do nagrywania – najlepsze modele

Druga i jednocześnie ostatnia część Little Nightmares ukazała się na rynku w 2021 roku. Gra jest dostępna na PC, PS4, Xboxie One, Nintendo Switch oraz na PS5 i Xboxach Series X|S.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.