Little Nightmares: Enhanced Edition nadchodzi! Gra została oceniona przez ESRB

Little Nightmares

Sporo graczy czeka na Little Nightmares 3, ale Bandai Namco może szykować jeszcze jedną nowość w zakresie tej serii. Chodzi o edycję rozszerzoną jej pierwszej części. Informacje na temat tej pozycji wyciekły w zeszłym roku, a teraz została ona oceniona prez organizację ESRB.

Little Nightmares: Enhanced Edition ocenione przez amerykańską ESRB

Zwiastun Little Nightmares

Little Nightmares pojawiło się na rynku w 2017 roku. Wiele wskazuje, że teraz doczeka się natomiast edycji rozszerzonej.

Wydanie Enhanced Edition zostało bowiem ocenione przez amerykańską organizację ESRB. Z dostarczonych przez nią informacji wynika, że gra zadebiutuje ponownie na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Przypomnijmy, że wcześniej podobne uaktualnienie wydano dla Little Nightmares 2. Update wprowadził wtedy do gry odbicia ray-tracingu czy wsparcie dla trybów 4K w 30 i dynamicznych 60 FPS.

Zobacz też: Najlepsze gry na Commodore 64

Taki ruch dla pierwszej części serii nikogo by więc raczej nie dziwił. Bandai Namco nadal jednak oficjalnie milczy w sprawie tego, kiedy ewentualnie Little Nightmares pojawi się na półkach w rozszerzonej, unowocześnionej edycji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.