Little Witch in the Woods wkrótce zawita do Xbox Game Pass

Little Witch in the Woods

Oferta Xbox Game Pass powiększa się w naprawdę szybkim tempie. Właśnie dowiedzieliśmy się, że niedługo do subskrypcji zawita ciekawie zapowiadające się Little Witch in the Woods. Niejeden gracz z pewnością się ucieszy.

REKLAMA

Little Witch in the Woods zmierza do Xbox Game Pass

Zwiastun Little Witch in the Woods

Little Witch in the Woods to gra RPG będąca też symulatorem życia. Główną bohaterką opowieści jest młoda Ellie — adeptka magii, która za wszelką cenę stara się ukończyć szkołę wiedźm. Zamiast praktykować pod okiem doświadczonej czarownicy, protagonistka zostaje zmuszona do nauczenia się wszystkiego samodzielnie. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim eksplorować wioskę, warzyć mikstury oraz poznawać jej mieszkańców i wykonywać dla nich zadania.

Przeczytaj też: 3 miesiące Xbox Game Pass w promocji za 50 zł

Little Witch in the Woods w wersji Game Preview trafi do biblioteki Xbox Game Pass już 17 maja 2022 roku. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) i być może w chmurze. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!