Logitech tworzy przenośną konsolę, która obsłuży Xbox Cloud Gaming i GeForce Now

Logitech

Tom Warren z witryny The Verge właśnie poinformował, że Logitech przygotowuje się do publikowania nowych informacji o dopiero co zapowiedzianym sprzęcie. Firma współpracuje z chińskim gigantem – Tencent Games – co ma pomóc w szybkim rozwoju urządzenia.

REKLAMA

Handheld od Logitechu oficjalnie

Mowa tutaj dokładnie o konsoli Logitechu – będzie ona przenośna, więc śmiało można mówić tutaj o handheldzie. Sprzęt będzie przeznaczony do rozgrywki w chmurze, stąd też Logitech i Tencent Games zdążyły nawiązać już współpracę z Microsoftem oraz Nvidią, aby móc zaoferować na start kompatybilność odpowiednio z Xbox Cloud Gaming oraz GeForce Now.

Sprawdź też: Najlepsze dyski do Xbox Series X|S

Dopiero co zapowiedziany handheld ma już dedykowaną stronę i oprócz tego, iż zadebiutuje on jeszcze w tym roku, nie znamy żadnych szczegółów. Logitech ma wielkie plany, a ich partner operacyjny – Tencent Games – dysponujący niezliczoną ilością gotówki z pewnością pomoże im je zrealizować. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!