Lollipop Chainsaw Remake oficjalnie! Nadchodzi pełne odświeżenie

Lollipop Chainsaw

Lollipop Chainsaw Remake zostało zapowiedziane. Co prawda wcześniej twórcy wyraźnie zasugerowali już plany na stworzenie pełnoprawnego odświeżenia, ale dopiero dzisiaj wydawca oficjalnie ogłosił, że trwają prace nad projektem. Zapowiada się interesująco.

Lollipop Chainsaw Remake — co wiemy i kiedy premiera?

Zwiastun Lollipop Chainsaw

Wydawca Dragami Games, na którego czele stoi Yoshimi Yasuda (producent oryginału) ogłosił Lollipop Chainsaw Remake. Gra trafi na rynek w 2023 roku i będzie pełnym odświeżeniem, a nie prostym remasterem. Nie wiadomo, na jakich platformach produkcja się pojawi, ale jest wysoce prawdopodobne, że tylko na next-genach, czyli PS5 oraz Xbox Series X|S.

Remake Lollipop Chainsaw będzie wiernym odwzorowaniem oryginału, choć dzięki mocy next-genowego sprzętu (właśnie ta wzmianka sugeruje, że zagramy tylko na PS5 i XSX|S) gra zaoferuje „bardziej realistyczne podejście do grafiki”. Zła wiadomość dla fanów pierwowzoru jest taka, że z uwagi na problemy z licencjonowaniem muzyki, soundtrack remake’u będzie się składał głównie z nowych utworów.

Przeczytaj też: Jaką kierownicę do PS5 kupić?

Mimo że oryginalne Lollipop Chainsaw zebrało raczej średnie oceny recenzentów, to gracze mieli zgoła inne podejście i większość z nich przyjęła tę produkcję naprawdę ciepło. Yasuda wspomniał, że studio zdecydowało się na opracowanie remake’u głównie dla fanów pierwowzoru, którzy nie mogą go obecnie łatwo odpalić na konsolach 9. generacji. Czekacie na Lollipop Chainsaw Remake? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z