Nowy zwiastun Lords of the Fallen z mrocznym klimatem! Twórcy przygotowują graczy na premierę

lords of the fallen

Zbliża się jedna z ciekawszych premier tej jesieni. Już niebawem gracze będą mogli bowiem zanurzyć się w mrocznym świecie Lords of the Fallen. Tymczasem twórcy z CI Games przygotowują nas na premierę i dzielą się nowym zwiastunem gry.

Lords of the Fallen z nowym, 8-minutowym zwiastunem

Zwiastun Lords of the Fallen

CI Games właśnie opublikowało nowy, 8-minutowy zwiastun Lords of the Fallen. Materiał przybliża graczom mroczne uniwersum, które już niebawem sami będą mogli odwiedzić. Zaprezentowany trailer podkreśla także znaczenie systemu mechaniki dwóch światów – Umbralu oraz Axiom.

Na materiale możemy przyjrzeć się niebezpieczeństwom, jakie czekają na nas w świecie gry. Widzimy różne fragmenty z rozgrywki, w tym walki z przeciwnikami, jak również zastosowane mechaniki gry i kilka klimatycznych lokacji. Warto wspomnieć, że Lords of the Fallen powstało przy wykorzystaniu silnika Unreal Engine, dzięki czemu grafika prezentuje się naprawdę świetnie.

Zobacz też: Gry podobne do God of War

Przypomnijmy jeszcze na zakończenie, że Lords of the Fallen zadebiutuje już 13 października 2023 roku. Produkcja CI Games zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. A czy Wy macie zamiar sprawdzić ten tytuł? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.