Lorelai za darmo na GOG-u. Gracze mają trzy dni na odebranie klimatycznego horroru

Lorelai

W sklepie GOG.com ruszyła właśnie wiosenna wyprzedaż. Właśnie z tej okazji graczom udostępniono też jedną darmową grę, którą jest Lorelai. Produkcja jest dostępna wyłącznie na komputerach osobistych.

Lorelai za darmo

Zwiastun Lorelai

Lorelai to przygodówkowy horror, który opowiada historię tytułowej bohaterki. Produkcja została przygotowana przez studio Harvester Games i wydana w 2019 roku na PC-ty. Teraz została również udostępniona za darmo w ramach wiosennej wyprzedaży sklepu GOG.com.

Zobacz też: Smartfon do 1500 zł – najlepsze modele

Lorelai pozostanie darmowe jeszcze przez trzy dni, czyli do 23 marca. Akcja promocyjna zakończy się dokładnie o godzinie 14:59.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.