Survival dla fanów Starożytnego Rzymu zaprezentowany! Lost Legions może zdobyć serca amatorów kooperacji

Lost Legions

Internetowa legenda głosi, że mężczyźni w wolnych chwilach często myślą o Starożytnym Rzymie. Naprzeciw tym rozmyślaniom wyjść postanowiło niemieckie studio Tarock Interactive. Twórcy we współpracy z serwisem IGN ogłosili właśnie swoją pierwszą grę, czyli Lost Legions — kooperacyjny survival osadzony w czasach rzymskiego Cesarstwa.

Lost Legions — kooperacyjny survival w rzymskich klimatach

Lost Legions — zwiastun

Na oficjalnym kanale IGN w serwisie YouTube ukazał się właśnie pierwszy zwiastun gry Lost Legions. Tytuł ten jest debiutem niemieckiego studia Tarock Interactive. Gra ma być kooperacyjnym survivalem, dającym możliwość grania w zespole do 4 osób. Akcja produkcji rozgrywać się na terenach zajętych przez ludy germańskie, a wydarzenia z gry mają mieć bezpośrednie powiązanie ze słynną Bitwą w Lesie Teutoburskim.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zadaniem gracza będzie nie tylko przetrwać w tych niegościnnych rejonach, lecz także stawić czoło barbarzyńskim plemionom oraz wypełnić zadania powierzone przez Rzym.

Lost Legions to historyczna gra eksploracyjna i survivalowa dla 1-4 graczy, której akcja rozgrywa się po katastrofie w Varian w ręcznie wykonanym świecie inspirowanym niemieckim regionem Lasu Teutoburskiego. Eksploruj różne biomy, wytwarzaj doskonały sprzęt, walcz z barbarzyńcami, buduj rzymskie obozy wojenne, ratuj i rekrutuj innych legionistów, aby wykonywali twoje rozkazy i odzyskaj 3 sztandary Zaginionych Legionów, aby odzyskać honor Rzymu!

Opis gry Lost Legions w serwisie Steam

Premiera Lost Legions planowana jest w pierwszej połowie 2025 roku i na razie przewidywany jest jedynie na PC. Tytuł można już dodawać do listy życzeń w serwisie Steam. Dajcie znać, czy będziecie czekać na tę produkcję!

Źródło: IGN

O autorze
Igor Twardowski
Redaktor działów Newsy & Promocje

Niespełniony filmoznawca i scenarzysta, który pierwsze kroki w grach stawiał w Tomb Raider II i pierwszym Diablo. Miłośnik Gothica i Heroesów. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.