Magical Delicacy pojawi się w Xbox Game Pass. Grę sprawdzimy w przyszłym roku

Magical Delicacy

Wydawca Whitethorn Games jakiś czas temu zapowiedział nową grę platformową Magical Delicacy, która pojawi się na rynku w 2024 roku. Wtedy też produkcja ta zostanie dodana do usługi Xbox Game Pass. Informację tę przekazano jednocześnie z ogłoszeniem tytułu.

REKLAMA

Magical Delicacy w Xbox Game Pass od dnia premiery gry

Zwiastun Magical Delicacy

Magical Delicacy to gra przygodowa utrzymana w konwencji pixel-art. Za jej przygotowanie odpowiada studio Skaule. Data premiery produkcji jest natomiast zaplanowana na 2024 rok.

Zapowiedziany przedwczoraj tytuł jest jednocześnie pierwszym, którego obecność w bibliotece gier Xbox Game Pass w 2024 roku została oficjalnie potwierdzona. Informacja ta pojawiła się bowiem na profilu Game Pass Counter na Twitterze.

Zobacz też: Klawiatura mechaniczna do 200 zł – najlepsze modele

Magical Delicacy zostanie wydane na PC, Xboxa One i Xboxy Series X|S. Na razie nie wiadomo nic o premierze gry na PS4 oraz PS5.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!