Wyciekły mapy z Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty 2024? Winne Warzone Mobile

Call of Duty Ghost

Niedawno rozpoczęły się zamknięte testy Call of Duty Warzone Mobile. Jeden z użytkowników miał odnaleźć wiele materiałów związanych z Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty 2024 w kodzie testowym owej gry. Postanowił je nawet wrzucić do sieci, za co został już ukarany.

Wielki wyciek prawdopodobnie pokazuje mapy z Call of Duty: Modern Warfare 2 i Call of Duty 2024

Call of Duty: Modern Warfare 2 – trailer

Mowa o użytkowniku RealiityUK, na którego koncie Twitter pojawiły się wczoraj obrazki przedstawiające mapy z tegorocznej odsłony strzelankowej serii Call of Duty. Nie zabrakło także fotografii ukazującej najprawdopodobniej Call of Duty 2024, nad którym pieczę sprawuje Treyarch. Konto RealiityUK na Twitterze zostało już usunięte, co tylko dodaje przeciekowi wiarygodności.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Według przecieku w Call of Duty: Modern Warfare 2 trafimy m.in. na tor wyścigowy, do muzeum czy w okolice pola naftowego umieszczonego na pustynnych terenach. Ostatni z niżej umieszczonych screenów ma ukazywać nawet tryb DMZ, który swoimi założeniami będzie przypominał Escape from Tarkov.

Sprawdź także: Jaki dysk do Xbox Series S kupić?

Kolejne grafiki pozwalają rzucić odbiorcom okiem na rzekomy setting Call of Duty 2024. Call of Duty: Black Ops 6 miałoby zostać umiejscowione w trakcie I wojny w Zatoce Perskiej, czyli w latach 90. Na taki obrót spraw może wskazywać mapa (pierwsza fotografia w poniższej galerii), na której widać charakterystyczny samolot.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.