Mario & Luigi: Brothership zapowiedziane! Seria powraca po 9 latach

Mario and Luigi Brothership

Po bankructwie AlphaDream, studia odpowiedzialnego za wszystkie gry Mario & Luigi, cykl poświęcony ikonicznym hydraulikom został ostawiony na boczny tor i nic nie wskazywało na to, aby w niedalekiej przyszłości sytuacja uległa zmianie. Na szczęście Japończycy nie zapomnieli o fanach serii. Podczas dzisiejszego pokazu Nintendo Direct zapowiedziano kolejną pełnoprawną odsłonę.

Mario & Luigi: Brothership – trailer i pierwsze szczegóły

Mario & Luigi: Brothership – pierwszy trailer

Mario & Luigi: Brothership przenosi graczy na otwarte morze. Tytułowi bohaterowie przebywają na wyspie Shipshape, która jednocześnie pełni funkcję okrętu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po wystrzeleniu z armaty bracia rozpoczynają eksplorację krainy zwaną Concordią. W trakcie rozgrywki odwiedzimy wiele zróżnicowanych lokacji, od tropikalnych lasów deszczowych, przez trudno dostępne pasma górskie, po rozbudowane i rozległe miasta.

Aby pokonać napotkanych wrogów, Mario i Luigi będą musieli aktywnie ze sobą współpracować oraz wykorzystywać unikalne zdolności.

Mario & Luigi: Brothership zadebiutuje 7 listopada 2024 roku. Tytuł trafi wyłącznie na konsolę Nintendo Switch.

Źródło: Nintendo

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.