Mario + Rabbids Sparks of Hope – 30 klatek na sekundę w obydwu trybach!

Mario + Rabbids Sparks of Hope

Już niedługo na rynku ukaże się jedna z ciekawszych premier na konsolę Nintendo Switch w tym roku. Kontynuacja udanego połączenia światów Mario oraz Rabbids będzie grą jeszcze większą i bardziej złożoną. Produkcja zadziała w dwóch trybach wydajności — przenośnym oraz zadokowanym.

REKLAMA

Mario + Rabbids Sparks of Hope w dwóch trybach wydajności

Porównanie graficzne Mario + Rabbids Sparks of Hope

Jak powszechnie wiadomo, gry na konsoli Nintendo Switch działają w dwóch trybach. Przenośny charakteryzuje się mniejszą rozdzielczością ekranu i z reguły nieco słabszym działaniem gry, natomiast konsola umieszczona w docku otrzymuje dostęp do większych zasobów, dzięki czemu jest w stanie wyświetlić lepszą grafikę i więcej pikseli na ekranie. Jak będzie to wyglądać w przypadku Mario + Rabbids Sparks of Hope?

Zobacz też: Najlepsze gry RPG

Mario + Rabbids Sparks of Hope w swojej przenośnej odsłonie będzie w stanie wyświetlać obraz w rozdzielczości około 600p przy zachowaniu 30 klatek na sekundę. Klatkaż nie zmieni się w przypadku gry stacjonarnej, poprawie ulegnie natomiast jakość ekranu — ta ma osiągnąć 900p. Nie ma więc mowy o wizualnych wodotryskach. Mimo to gra z pewnością nadrobi to grywalnością, co było zaletą jeszcze pierwszej części. Premiera Mario + Rabbids Sparks of Hope na Nintendo Switch już 20 października 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!