Mario vs. Donkey Kong wkrótce na Nintendo Switch! Nintendo przedstawia najważniejsze nowości

Mario vs. Donkey Kong

Jedną z niespodzianek wrześniowego Nintendo Direct była zapowiedź Mario vs. Donkey Kong, czyli odświeżonej wersji gry platformowo-logicznej z 2004 roku. Japońska firma poinformowała wówczas, że wspomniana produkcja zadebiutuje na Nintendo Switch w połowie lutego 2024 roku. Premiera gry zbliża się więc wielkimi krokami, dlatego też wydawca postanowił przypomnieć graczom o najważniejszych nowościach.

Nowy zwiastun Mario vs. Donkey Kong przedstawia najważniejsze elementy remake’u

Mario vs. Donkey Kong – zwiastun

Powyższy zwiastun informuje, że w Mario vs. Donkey Kong dostępnych będzie ponad 130 poziomów. Gracze będą mieli okazję odwiedzić nowe światy, a w trakcie rozgrywki będą musieli pokonać nowe przeszkody. Produkcja zaoferuje również tryb lokalnej kooperacji, w którym drugi gracz wcieli się w Toada.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Odwieczna rywalizacja, która rozgorzała jeszcze na Game Boy Advance, ponownie rozpala się w Mario vs. Donkey Kong na Nintendo Switch. Z całkowicie nową szatą graficzną, rozwiązuj wszelkiego rodzaju łamigłówki i testuj swoje platformowe umiejętności, aby odzyskać skradzione Mini-Mario!

– informuje opis gry.

Premiera Mario vs. Donkey Kong zaplanowana jest na 16 lutego 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami remake gry platformowo-logicznej z 2004 roku trafi wyłącznie na Nintendo Switch. Zamierzacie sięgnąć po wspomniany tytuł? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Gematsu

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.