Marvel Rivals już podbija Steama! Chętnych na nową strzelankę od NetEase nie brakuje

Marvel Rivals Steam

Majowym testom Marvel Rivals towarzyszyły spore kontrowersje. Wygląda jednak na to, że nie wpłynęły one negatywnie na zainteresowanie nową strzelanką. NetEase ujawniło bowiem, ilu użytkowników Steama dodało wspomnianą produkcję do swojej listy życzeń. Okazuje się, że chętnych nie brakuje.

NetEase chwali się dużym zainteresowaniem Marvel Rivals na Steam

NetEase poinformowało, że na Marvel Rivals czeka ponad milion graczy na Steam. A przynajmniej tylu użytkowników platformy Valve dodało wspomnianą produkcję do swojej listy życzeń. Chińska firma przypomniała również, że już w lipcu zainteresowani ponownie będą mieli szansę przetestować nową strzelankę osadzoną w uniwersum Marvela.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W przyszłym miesiącu odbędzie się bowiem zamknięta beta Marvel Rivals. Zgodnie z zapowiedziami w trakcie nadchodzących testów w ręce graczy trafi „więcej regionów, platform, postaci i epickich wspólnych ataków”. NetEase zapewnia również, że użytkownicy będą mogli liczyć też na pełne wsparcie dla funkcji crossplay.

Marvel Rivals powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Zgodnie z zapowiedziami wspomniana gra ma być dystrybuowana w modelu free-to-play. NetEase wciąż nie ujawniło jednak dokładnej daty premiery swojej produkcji.

Źródło: X

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.