Marvel’s Midnight Suns ma więcej linii dialogowych od Wiedźmina 3 i masę „istotnych wyborów fabularnych”

Marvel's Midnight Suns

Już za kilka dni na rynku zadebiutuje Marvel’s Midnight Suns, czyli nowe taktyczne RPG od studia Firaxis Games osadzone w uniwersum Marvela. Z okazji zbliżającej się premiery gry twórcy postanowili opublikować specjalny materiał wideo, w którym ujawniono kilka ciekawostek i informacji na temat wspomnianego tytułu, w tym m.in. liczbę linii dialogowych.

Twórcy Marvel’s Midnight Suns chwalą się liczbą linii dialogowych i nie tylko

Marvel’s Midnight Suns – wideo z wypowiedziami deweloperów

Zgodnie z informacjami przekazanymi w powyższym wideo, w Marvel’s Midnight Suns znajduje się około 65 tysięcy linii dialogowych. Trzeba przyznać, że to naprawdę imponująca liczba. Dla porównania Wiedźmin 3: Dziki Gon posiadał mniej więcej 50 tysięcy linii dialogowych, a The Elder Scrolls V: Skyrim miał ich około 60 tysięcy. W produkcji studia Firaxis Games usłyszymy więc nieco więcej kwestii.

To jednak nie koniec interesujących informacji. Deweloperzy ujawnili, że Marvel’s Midnight Suns posiada również ponad dwie godziny przerywników filmowych, a także „więcej istotnych wyborów fabularnych” niż mogliby sobie wyobrazić gracze. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że ilością stoi również jakość poszczególnych elementów.

Zobacz też: Kody do GTA 4

Marvel’s Midnight Suns zadebiutuje na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w najbliższy piątek – 2 grudnia. Produkcja studia Firaxis Games może pochwalić się niezbyt wymagającymi wymaganiami sprzętowymi, dzięki czemu zdecydowana większość użytkowników komputerów osobistych będzie mogła zapoznać się ze wspomnianym tytułem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z