Marvel’s Midnight Suns ze sporym opóźnieniem. Nie zagramy w planowanym terminie

Marvel's Midnight Suns

Marvel’s Midnight Suns to wyczekiwana gra z tytułowego uniwersum, której premiera miała się odbyć 7 października. Tak się jednak nie stanie, bo sami deweloperzy poinformowali o przesunięciu premiery swojej nadchodzącej produkcji. Szkoda, ale cóż — tak już bywa.

REKLAMA

Premiera Marvel’s Midnight Suns została przesunięta w czasie

Important update from the Midnight Suns team pic.twitter.com/79yVfzpDED

— Marvel's Midnight Suns (@midnightsuns) August 8, 2022

Important update from the Midnight Suns team pic.twitter.com/79yVfzpDED

— Marvel's Midnight Suns (@midnightsuns) August 8, 2022

W nocy twórcy Marvel’s Midnight Suns opublikowali przykrą wiadomość dla osób oczekujących na premierę tej produkcji — poinformowano, że gra nie trafi do sprzedaży 7 października, jak pierwotnie planowano. Jej premiera została przesunięta, ale nie podano nowej daty — wspomniano tylko, że tytuł ma trafić na sklepowe półki jeszcze w tym roku podatkowym, a zatem najpóźniej 31 marca 2023. Najpierw zadebiutują wersje na PC, Xbox Series X|S i PS5, a wydanie na konsole starej generacji (Xbox One, PS4, Switch) trafi do sprzedaży „w późniejszym czasie”.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Autorzy Marvel’s Midnight Suns poinformowali, że chcą poświęcić dodatkowy czas na upewnienie się, że gra „zaoferuje najlepsze możliwe doświadczenia dla fanów”. Dodano też, że jest to największy projekt w historii studia. Kiedy dokładna data premiery MMS zostanie ujawniona, na pewno o tym napiszemy. Czekacie na tę produkcję? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!