Marvel’s Midnight Suns i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Marvel's Midnight Suns

Ostatni weekend marca zbliża się wielkimi krokami, dlatego też Microsoft zaprezentował kolejną ofertę Xbox Free Play Days. W najbliższych dniach – podobnie jak miało to miejsce tydzień temu – posiadacze konsol Xbox będą mieli okazje zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem zainteresowani sprawdzą takie tytuły jak Marvel’s Midnigh Suns, Far Cry 5 oraz Bassmaster Fishing.

Marvel’s Midnight Suns, Far Cry 5 i Bassmaster Fishing za darmo w ramach Xbox Free Play Days (23-26 marca)

Marvel’s Midnight Suns – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i nie inaczej jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 26 marca, a więc do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze monitory do 1000 zł

Podoba się Wam najnowsza oferta Xbox Free Play Days? Zamierzacie spędzić najbliższy weekend na ogrywaniu jednej z wymienionych wyżej produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.