Marvel’s Spider-Man 3 doczeka się powrotu wybuchowego arcywroga? Fani serii liczą na świetną historię

spider-man 2

Wyciek jaki dotknął w grudniu 2023 roku Insomniac Games był dla całej ekipy niezwykle bolesny, zwłaszcza że przy tej okazji ujawnione zostały zupełnie nowe plany amerykańskiego studia. Okazuje się jednak, że efekty tego incydentu będą odczuwalne jeszcze przez długi czas. Teraz do sieci trafiły materiały koncepcyjne zwiastujące, że trzecia odsłona przygód Człowieka-pająka doczeka się powrotu jednego z bardziej klimatycznych przeciwników.

Marvel’s Spider-Man 3 może doczekać się „wybuchowego” arcywroga

Dosłownie kilkanaście godzin termu na Reddicie pojawił się wpis w którym autor udostępnił link do rzekomej grafiki związanej z Marvel’s Spider-Man 3. Zgodnie z informacjami, które się tam znalazły, następnych głównym wrogiem Petera Parkera będzie Green Goblin, którego historia ma być powiązana ze wydarzeniami wszystkich trzech odsłony gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Marvel’s Spider-Man, najlepiej sprzedająca się gra superbohaterska wszech czasów, doczeka się kontynuacji w postaci Marvel’s Spider-Man 3 z wybuchową konfrontacją ze złoczyńcą, którego historia obejmuje wszystkie trzy gry.

Rzekoma grafika ujawniająca Spider-Man 3

Fakt ten brzmi niezwykle ciekawie, zwłaszcza że zakończenie drugiej odsłony aktualnej serii przygód Petera Parkera faktycznie można traktować jako nawiązanie do tego złoczyńcy. Na bazie tej informacji wielu graczy zaczęło spekulować, jaki kształt przybierze historia w trzeciej części, zwłaszcza że Insomniac Games ma w tym przypadku naprawdę spore pole do popisu.

Mimo iż przeciek jest w tym przypadku bardzo wiarygodny, tak trzeba pamiętać, że przeciek pochodzi z fazy koncepcyjnej. To zaś oznacza, że do czasu premiery wiele może się zmienić i ostatecznie „wielkim złym” będzie ktoś zupełnie inny. Trzeba jednak przyznać, że pojawienie się Green Goblina byłoby dla tego cyklu faktycznie „wybuchowym wyborem”.

Źródło: Reddit r/Gamingleakandrumours

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.