Max Payne 1&2 Remake przechodzi do fazy produkcyjnej! Remedy potwierdza świetne wieści

Max Payne

Remedy Entertainment obecnie ma niemałe powody do zadowolenia, a to głównie za sprawą niedawnej premiery Alana Wake’a 2. Nie jest to jednak jedyny projekt, jaki ambitne fińskie studio ma w swoich planach, bo od dłuższego czasu mówi się o odświeżeniu dwóch pierwszych odsłon uznanej serii Max Payne. Najnowsze wieści potwierdzają, że akurat ta produkcja weszła w kolejny etap rozwoju, co dla fanów IP stanowi świetne wieści.

Remedy niebawem rozpocznie produkcję Max Payne 1&2 Remake z pełną parą

Max Payne
Max Payne

Dziś rano zarząd Remedy Entertainment podzielił się z inwestorami półrocznym raportem swojej działalności. Potwierdzono w nim, że debiut Alana Wake’a 2 okazał się sporym sukcesem, choć jeszcze za wcześnie na podawanie konkretnych danych sprzedażowych.

Jednocześnie dyrektor generalny Remedy — Tero Virtala — spoglądając nieco w przeszłość, przyznał, że projekt Max Payne 1&2 Remaster poczynił dość spore postępy w rozwoju. To wraz ze spin-offem gry Control o nazwie kodowej „Condor” znajdują się obecnie na etapie „gotowości produkcyjnej”.

Remake Max Payne 1&2 wszedł w fazę gotowości produkcyjnej. Zyskaliśmy jasność co do stylu i zakresu gry, a do tego mamy wyjątkowo dobrze zorganizowany zespół, który nad nią pracuje. Dzięki tym osiągnięciom jesteśmy podekscytowani projektem i jego przyszłym sukcesem.

Tero Virtala

Niektórzy mogą zastanawiać się jeszcze jak wygląda sytuacja innego projektu Remedy, a mianowicie Control 2, na który czeka sporo graczy. W tej kwestii raczej nie ma zbyt dobrych wieści, bo ta produkcja jeszcze przez jakiś czas będzie musiała przebywać w fazie proof-of-concept. W jej ramach deweloperzy oceniają możliwości realizacji danych pomysłów, które mają znaleźć się w grze.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 8000 zł

Wychodzi więc na to, że już niebawem fińskie studio z pełną parą rozpocznie prace nad wyczekiwanym Max Payne 1&2 Remake. Naturalnie przybliży to nas do premiery tych odświeżonych wydań, choć trzeba pamiętać, że do tego nadal daleka droga. Dobrze jednak wiedzieć, że w Remedy wszystko idzie w miarę sprawnie.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.