Mbappé rewanżuje się Messiemu… w God of War. Mod podmienia walkę Kratosa i Baldura na starcie piłkarzy

God of War - modyfikacja z Messim i Mbappe

Ubiegłe Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Katarze nie obyły się bez kontrowersji, ale zachowały wysoki poziom sportowy. W finale zmierzyły się drużyny Francji i Argentyny, z czego zwyciężyła ta druga. Teraz lider „Kogutów”, Kylian Mbappé, ma okazję zrewanżować się za porażkę Lionelowi Messiemu w ciekawej modyfikacji do God of War.

Modyfikacja do God of War podmienia modele postaci z gry. Walka Messiego i Mbappé

Prezentacja modyfikacji do God of War, która podmienia modele postaci z gry na znanych piłkarzy

Za przygotowanie modyfikacja odpowiada znany w społeczności twórca Omega Fantasy. Jego najnowsze dzieło wprost podmienia modele Kratosa na Mbappé i Baldura na Messiego. Całość wygląda naprawdę i płynnie i na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że została zaimplementowana do produkcji jako domyślna.

Zobacz też: Najlepsze gry przygodowe

Na prawdziwe spotkanie obydwu zawodników będziemy musieli jeszcze poczekać, ale powinno się to stać niedługo. Mbappé i Messi występują razem we francuskim klubie Paris Saint-Germain, więc oby w prawdziwym świecie obyło się bez rękoczynów!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z