M.E.A.T. 2: Absolute Zero zapowiedziane! Kolejna gra rapera Słonia będzie oldschoolowym FPS-em

MEAT 2 Absolute Zero

Po ciepłym przyjęciu M.E.A.T. RPG raper Słoń i jego studio Trippin Bears postanowili pójść za ciosem, zapowiadając M.E.A.T 2: Absolute Zero. Gra będzie znacznie różnić się od poprzedniczki oraz zdaje się, bardziej rozbudowana w kilku aspektach. Na dokładkę mamy nowy kawałek promujący tytuł. 

Zapowiedziano M.E.A.T. 2 Absolute Zero — staroszkolny FPS zaoferuje nam kampanię, kooperację i kilka trybów multiplayer

Gameplay z M.E.A.T. 2: Absolute Zero

Wojciech “Słoń” Zawadzki od wielu lat łączy biznes muzyczny z growym, czego efektem był bardzo dobry RPG M.E.A.T. Gra została ciepło przyjęta na Steamie, a streamerzy chętnie sięgali po tytuł, pokazując go w audycjach na żywo. Raper postanowił pójść za ciosem i zapowiedział wraz z założonym przez siebie studiem Trippin Bears M.E.A.T. 2: Absolute Zero.

W przeciwieństwie do poprzedniczki tytuł będzie pełnoprawną grą retro-FPS, w którym wcielimy się w znanego Sir Culligana wymierzającego sprawiedliwość za pomocą czterech śmiercionośnych broni. Będzie krwawo, brutalnie i widowiskowo, dokładnie tak jak mogliśmy się tego spodziewać. 

M.E.A.T. II: Absolute Zero poza kampanią ma oferować nam również rozgrywkę multiplayer, gdzie na mapach inspirowanych lokacjami z M.E.A.T. RPG zawalczymy z innymi graczami w trybach Deathmatch, Team Deathmatch, Tower Defence i Capture the Flag. Dostępny ma być też poczciwy tryb kooperacji, a także crossplay.

Zobacz też: Gry survival na PC i konsole

M.E.A.T. II: Absolute Zero zostanie wydane w wersji cyfrowej oraz pudełkowej na PC, Xboxy i PlayStation. Niestety nie znamy dalszych szczegółów ani daty premiery. Projekt możemy ograć już teraz dzięki darmowej wersji demonstracyjnej. Twórcy rozpoczęli też zrzutkę na serwisie Wspieram.to, gdzie finansujący fani otrzymają kilka ciekawych dodatków. Na koniec mamy oczywiście nowy utwór promujący grę – Zero Absolutne.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z