Wielki sukces polskiej gry! Rodzime Medieval Dynasty przyciągnęło niewyobrażalną liczbę graczy

Medieval Dynasty

Sukces polskich studiów zajmujących się tworzeniem gier zawsze cieszy, zwłaszcza kiedy mowa o tych firmach, które — przynajmniej na pierwszy rzut oka — nie zajmują się tworzeniem kasowych produkcji dla milionów graczy. Jedną z takich ekip jest łódzkie Render Cube, które odpowiada za niezwykle popularne Medieval Dynasty. Najnowszy komunikat deweloperów potwierdza, że tytuł ten osiągnął nie tak dawno szalenie ważny kamień milowy.

Medieval Dynasty przyciągnęło do siebie już 2 miliony graczy

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Według najnowszej wiadomości, jaką przekazało studio Render Cube na Steam, Medieval Dynasty osiągnęło w ostatnim czasie próg 2 milionów graczy. Jest to naprawdę znakomity rezultat, zwłaszcza że mówimy o ciekawym, ale nadal nieco niszowym tytule mieszającym aspekty survivalu oraz zarządzania miastem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jesteśmy podekscytowani, że możemy podzielić się z Wami ekscytującymi wiadomościami! Nadszedł dzień, w którym osiągnęliśmy niesamowity kamień milowy.

2 miliony graczy w Medieval Dynasty! 🥳 Cieszymy się, że nasza społeczność rośnie i że tak wielu z Was cieszy się grą. Nasz zespół każdego dnia niestrudzenie pracuje, aby uczynić grę jeszcze lepszą, a nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż widok tak wielu ludzi grających i kochających ją.

Render Cube

Warto też zaznaczyć, że Medieval Dynasty od dłuższego czasu radzi sobie wyjątkowo stabilnie pod względem liczby graczy. Od początku roku średnia liczba graczy waha się w granicach od 3 do 6 tysięcy osób jednocześnie, co pokazuje, że chętnych na założenie swojej własnej dynastii nie brakuje. Co prawda do grudniowego peaku, kiedy to w tytule bawiło się jednocześnie ponad 31 tysięcy graczy, sporo brakuje, jednak nadal rodzime Render Cube nie ma się czego wstydzić.

Deweloperom należą się przede wszystkim serdeczne gratulacje nie tylko za stworzenie, ale i rozwijanie swojej gry i pozostaje życzyć im dalszych sukcesów. Tym, którzy jeszcze nie grali, to polecamy, bo zdecydowanie warto dać tej pozycji szansę!

Źródło: Steam

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.