Medieval Dynasty wkrótce trafi na PS4 i Xbox One. Polska produkcja otrzyma też nowy tryb rozgrywki

Medieval Dynasty

Medieval Dynasty przy okazji swojej premiery w 2020 roku okazało się sporym hitem, który przyciągnął do siebie wielu graczy. Popularności temu tytułowi w kolejnych latach dodało pojawienie się w bibliotece Xbox Game Pass, a także na konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S oraz PS5). Teraz zaś tytuł stworzony przez polskie studio Render Cube nie tylko zawita na nowych urządzeniach, ale doczeka się także zupełnie nowego trybu zabawy.

Medieval Dynasty trafi na PS4 i Xbox One, ale także otrzyma wyczekiwany tryb kooperacji

Medieval Dynasty
Medieval Dynasty

Render Cube ogłosiło, że dzięki współpracy z Toplitz Productions Medieval Dynasty trafi na PS4 oraz Xbox One już 20 kwietnia 2023 roku. Twórcy przekonani są, że posiadacze konsol poprzedniej generacji będą „tak samo zadowoleni, jak użytkownicy innych platform”.

To nie koniec dobrych wieści dotyczących Medieval Dynasty, bo okazuje się, że deweloperzy pracują obecnie nad trybem kooperacji, który umożliwi wszystkim chętnym rozgrywkę ze znajomymi.

Aktualizacja wprowadzająca ten model zabawy najpierw pojawi się na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S, a dopiero po czasie zawita również na past-geny.

Przeczytaj też: Laptop do pracy — najlepsze modele

Jak więc widać Render Cube stara się nadal rozwijać swoje najgłośniejsze dzieło. Dobrym przykładem może być również ostatnia aktualizacja, która wprowadziła do wersji gry na Steamie tryb fotograficzny.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.