Medieval Dynasty z przełomowym wynikiem sprzedaży! Do gry zmierza także długo wyczekiwany tryb

Medieval Dynasty

Medival Dynasty to produkcja stworzona przez polskie studio Render Cube, która została wydana we wrześniu 2020 roku. Gra jest symulatorem życia osadnika w średniowiecznym świecie i od momentu premiery jest stale ulepszana przez twórców. Teraz autorzy Medieval Dynasty mają świetne wieści dotyczące sprzedaży swojego dzieła.

Sprzedaż Medieval Dynasty przekroczyła 1,5 miliona kopii

Polskie studio Render Cube zdecydowanie może mieć powody do zadowolenia. Sprzedaż Medieval Dynasty przekroczyła już bowiem 1,5 miliona kopii. Gra cieszy się dużą popularnością, a jej oceny mówią same za siebie – 90% z ponad 27 tysięcy opinii na platformie Steam jest pozytywnych.

Warto również wspomnieć, że do polskiej produkcji zmierza tryb kooperacji. Aktualizacja, która wprowadzi możliwość zagrania ze znajomymi, pojawi się w wersji gry na Steam już 7 grudnia 2023 roku. Na pozostałych platformach łatka zostanie wydana na przełomie I i II kwartału przyszłego roku.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS Vita

Poza wspomnianym trybem Medieval Dynasty doczeka się również kilku innych nowości. Do gry trafi nowa mapa The Oxbow, gdzie znajdziemy nowe wioski czy postaci. Dodatkowo fani zyskają możliwość zagrania kobiecą bohaterką, a także zmiany wyglądu w kreatorze. Cóż, nie pozostaje nic innego jak pogratulować świetnego wyniku sprzedażowego i rozwoju gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.