Kolejny klasyk z PSX może trafić do PS Plus. Sony zaktualizowało listę osiągnięć

MediEvil

MediEvil to klasyk, który lata temu zabojował PSX. Gra dostała po latach swój remake, który jest już dostępny w katalogu PS Plus. Wiele wskazuje na to, że dołączy do niego jego oryginał.

MediEvil trafi do katalogu PS Plus?

MediEvil – intro

MediEvil jest jednym z największych klasyków ery PSX. Wygląda na to, że gra doczeka się swego rodzaju drugiego życia, gdyż może trafić do katalogu PS Plus Premium.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na to wskazuje przynajmniej zaktualizowana lista trofeów gry, która pojawiła się na portalu PSNProfiles. Jest ona nieznacznie inna od osiągnięć, które można zdobywać w odświeżonej wersji tytułu.

A to oznacza, że być może Sony szykuje się do umieszczenia gry w swoim abonamencie. Jest to całkiem prawdopodobnie, tym bardziej że oferuje on już inną część serii – MediEvil: Resurrection, które pierwotnie zostało wydane na PSP.

My tymczasem przypomnijmy, że MediEvil pojawiło się na rynku już wiele lat temu. Gra zadebiutowała bowiem w październiku 1998 roku.

Źródło: PSNProfiles, Push Square

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.