Polscy gracze PS5 otrzymali dodatkową funkcję konsoli. Rodzimy oddział PlayStation promuje nową aplikację

Megogo na PS5

Konsola PS5 poza możliwością grania w gry, wyposażona jest również w szereg aplikacji VOD do oglądania filmów i seriali. Do obecnego już zestawu dołącza nowa usługa, o czym informuje polski oddział PlayStation. W ofercie nowo dodanego serwisu znajdują się między innymi polskie programy telewizyjne.

PlayStation 5 otrzymało możliwość oglądania polskich programów telewizyjnych poprzez aplikację VOD

Megogo to aplikacja, która zawitała do polskich użytkowników PS5. Dzięki tej usłudze można oglądać filmy oraz seriale, a także wybrane nagrania polskich stacji telewizyjnych, do których między innymi zaliczają się Polsat czy TVN. Podstawowy zakres programów jest dostępny za darmo, jednakże usługa oferuje także formy abonamentu.

Najdroższy wariant Megogo, kosztujący 39,99 złotych za miesiąc, posiada 122 kanały telewizyjne i ponad 2200 filmów i seriali. Trzeba przyznać, że oferta wygląda na całkiem pokaźną i może skusić osoby chętnie oglądające telewizję i treści na żądanie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.