Men of War II z dokładną datą premiery! RTS w realiach II Wojny Światowej zadebiutuje już niedługo

Men of War II

Dobre wieści dla wszystkich graczy czekających na Men of War II, które miało ukazać się pod koniec września 2023 roku. Wygląda na to, że deweloperom ze studia Best Way udało się uporać ze wszystkimi problemami i wspomniana produkcja w końcu zadebiutuje na rynku. Twórcy opublikowali bowiem nowy zwiastun, który ujawnia dokładną datę premiery gry.

Data premiery Men of War II ujawniona. RTS od studia Best Way zadebiutuje już w przyszłym miesiącu

Men of War II – zwiastun z datą premiery

Zgodnie z powyższym zwiastunem Men of War II zadebiutuje już 15 maja 2024 roku. Deweloperzy ze studia Best Way przypominają również, że tego samego dnia swoje 10. urodziny obchodzić będzie Men of War: Assault Squad 2. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jeszcze w tym tygodniu, a dokładniej w piątek – 26 kwietnia 2024 roku – deweloperzy ze studia Best Way zaproszą graczy na transmisję live z Men of War II. W jej trakcie twórcy odpowiedzą na wybrane pytania graczy, a także pokażą kilka „niekonwencjonalnych opcji rozgrywki”. Więcej informacji znajdziecie w komunikacie opublikowanym na Steam.

Na koniec warto dodać, że Men of War II zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej (napisy). Zamierzacie sięgnąć po nadchodzącą produkcję studia Best Way? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Steam

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.